Водоканал. Як працювати з цим монстром і коли закінчиться цей безлад.

Водоканал. Як працювати з цим монстром і коли закінчиться цей безлад.

Сьогодні 06.09.23 мав ще один раз підтвердити свою думку що до ефективності і взагалі принципів роботи нашого українського водоканалу.

Наші відносини з водоканалом почались несподівано десь місяць назад, коли прийшла якась «вказівка з верху» (бо і на сьогодні не зрозуміло на якій підставі вони це роблять) перерахувати і поставити на облік всі вендінгові автомати з продажу води в місті. (По неофіційним джерелам є інформація, що є зацікавлені особи з міської адміністрації які хочуть поставити декілька сотен автоматів з водою)

І відповідно була дана вказівка водоканалу всі автомати води поставити на облік і «покошмарити» підприємців незрозумілими питаннями та перевірками. Ці питання і перевірки дійсно абсурдні, бо самі працівники водоканалу не можуть внятної відповісти на прості питання:

  1. На підставі чого саме питання піднялось?
  2. Яка мета всього цього руху? Яка ціль?
  3. Що треба зробити підприємцю, щоб водоканал пішов як змога дальше від нього і не заважав працювати?

Виглядає увесь абсурд так: водоканал присилає перевірку до підприємства на незрозумілі підставі та пише акт, що потрібно перерахувати споживання води і включити туди автомат води, хоча при цьому перевищення лімітів з боку підприємства немає, всі платежі проходять своєчасно і взагалі питань не було до моменту «вказівки зверху».

Підприємець приходить в водоканал, його просять принести установчі документи і написати запит на перерахунок.

Розрахунковий відділ водоканала при цьому не розуміє що йому потрібно перераховувати так як перевищення ліміту водопостачання немає.

І на такій невнятній підставі та нерозумінні самого водоканалу, його окремих відділів і проходить якийсь там перерахунок незрозуміло чого і головне для чого і з якою метою.

Так само, нажаль, працюють багато державних органів в нашій країні і поки ми тут не наведемо лад і не ліквідуємо непотрібні структури, які самі собі придумують роботу і витягують гроші за непотрібні придумані послуги з бізнесу, так і буде в нас корупція та безлад.

До речі, що таке ліміти на воду від водоканалу хто мені це може пояснити?

В моєму розумінні водоканал є структурою, яка продає природний ресурс ВОДА населенню та комерційним структурам. І чим більше він його продасть - відповідно тим більше заробить грошей для держави.

Все просто, але ні, не так. Є для юридичних осіб ліміти, які небажано перевищувати (зі слів водоканалу) і якщо якесь підприємство раніше споживало 50 куб. води в місяць, а стало споживати 51 куб. - це є тут же проблема і треба робити перерахунок водного балансу, за який підприємство повинно заплатити гроші, потім переробити технічну документацію за яку теж заплатити гроші і перепідписати договір на більший обʼєм. При цьому всому ніхто нічого не робить на самому обʼєкті, а тільки переписують

Чому неможна просто платити за цю воду згідно ціни та виставленого рахунку - оце сама велика тайна і відповідь на це питання не може дати навіть водоканал.

І при цьому якщо в приватній квартирі чи будинку ви замість 20 куб. води в місяць раптом почали вибирати 200 куб. - це нормально і ви просто платите більше за отриману воду.

Отака фігня малята.

До завтра.

Newsletter

Signup for news and special offers!