Як знайти роботу у будь який час?

Як знайти роботу у будь який час?

Зараз встало питання в пошуку декількох людей в бізнес у звʼязку з розширенням, та одного водія забирають в армію нажаль. Нажаль для компанії, але країну треба захищати від рашистів.

Так я спіймав себе на думці, що бачу дуже багато тіх самих кандидатів, які шукали роботу рік тому, два роки тому, або і 5 років тому. І хобять ці люди в пошуках себе та "достойної іх" роботи чи компанії і нічого не змінюється - немає достойних?

А може треба цім людям подивитися в дзеркало та щось зробити інше з тією людиною в дзеркалі. Можливо щось ця людина робить не так і тому не може знайти себе чи потрібну компанію?

В мене є база даних ціх кандидатів, що хочь раз попадали в поле мого зору і я фіксував їх контакти в систему особистої розробки по пошуку кандидатів (в майбутньому планую поділитись системою).

Так от передивлюючись знову на ці контакти я знайшов декілька закономірностей в причинах відмови цим, впевнений, дуже непоганим людям.

Що це за закономірності?

  1. Не відповідають на дзвінок (згоден, можуть бути різні ситуації, але є пункт 2).
  2. Не передзвонюють, якщо не відповіли самі.
  3. Домовляються на співбесіду і запізнюються без попередження (пофігізм, почекають).
  4. Не приїзжають на співбесіду і не попереджають про це (теж все буває, але можно передзвонити, та попередити, або передомовитись).

Це основні причини відмови кандидатам.

Порада всим хто шукає роботу: не робіть ці чотири пункти, а по суті один пункт (невідповідальність) і у вас буде шанс.

Хоча після пошуку ще треба працювати і тут зовсім інша історія.

Просто будьте людьми з якими приємно спілкуватись!

Newsletter

Signup for news and special offers!